Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać od nas informacje o nowościach.

Nasz partner

logo partnera

Bezpieczne płatności

Płatności w naszej e-księgarni obsługuje system bezpiecznych płatności DotPay.

Logo DotPay

Poczytaj więcej o bezpieczeństwie płatności elektronicznych

Regulamin e-księgarni

Właścicielem sklepu internetowego www.slowo-daje.pl i sklepu stacjonarnego Słowodaje jest firma

 

 

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ DROGĄ INTERNETOWĄ

1. Sklep dokonuje sprzedaży dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, wyłącznie na zamówienie przesłane drogą elektroniczną.

2. W celu dokonania zamówienia należy zarejestrować się w bazie danych. Po złożeniu zamówienia Klient dostanie wiadomość mailową z informacją o zamówionych produktach.

3. Wszystkie ceny produktów dostępnych w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmian cen, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania w nich zmian.

4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sklep danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U.2002R. nr 102 poz. 929, z późniejszymi zmianami).

5. Dane osobowe klienta będą wykorzystywane przez firmę wyłącznie do realizacji zamówień i przekazywania wiadomości. Nie są udostępniane ani odsprzedawane innym podmiotom.

6. Na zakupione towary są wystawiane faktury VAT. Firma jest płatnikiem podatku VAT.

 

PŁATNOŚCI

 

1. Dostępne są następujące formy płatności:

- bankowy lub pocztowy przelew na konto, na rachunek:

 

- płatność przy odbiorze (tylko dla przesyłek realizowanych za pośrednictwem Poczty Polskiej)

 

WYSYŁKA

 

1. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej.

2. Towar wysyłany jest codziennie od poniedziałku do piątku.

3. Zamówienia realizujemy natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia o wpływie pieniędzy na konto bankowe w przypadku przelewu.

4. Nie będą realizowane zamówienia, w których nie zostały podane wszystkie wymagane dane teleadresowe.

5. Koszt dostawy ponosi Klient. Jest on doliczany do kwoty zamówienia.

6. Możliwe jest wskazanie innego adresu dostawy niż adres Klienta.

CENNIK DOSTAW

 

1. Dostawa realizowana przez Pocztę Polską:

przesyłka cena cena

przedpłata za pobraniem

priorytet 12,00zł 14,50 zł

 

list polecony priorytet 7,50zł

czas dostawy: 1-2 dni

3. Dla zamówień o wartości powyżej 250,00 zł przesyłka realizowana przez firmę kurierską jest bezpłatna. Dla zamówień o wartości powyżej 250,00 zł przesyłka realizowana przez Pocztę Polska jest bezpłatna.

 

ZWROT I WYMIANA

 

1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów, nie później niż w terminie czternastu dni.

2. Odstąpienie od umowy oraz zwroty towarów przyjmowane są wyłącznie na adres: Slowo daje, Pasaz Ursynowski9/u3 . Zwrot należności za zwrócone towary po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu towaru na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

3. Klient może wymienić towar na inny, jeżeli powyższe wymagania zostały spełnione.

 

REKLAMACJE

 

1. W przypadku, gdy opakowanie będzie nosić ślady uszkodzenia lub prób otwarcia należy w obecności pracownika Poczty Polskiej/ kuriera sporządzić protokół szkody i nie przyjmować przesyłki.

2. Towarów z działu Różne różności i Z drugiej ręki nie można zwrócić lub wymienić.

3. Jeśli otrzymany towar z pozostałych działów (fabrycznie nowy) będzie posiadał wady techniczne, należy odesłać go zwykłą przesyłką pocztową na adres firmy, nie później niż w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki. Towar fabrycznie nowy objęty jest roczną gwarancją producenta. Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.).

4. Reklamacje należy składać w formie elektronicznej na adres e-mail slowo@slowo-daje.pl

5. Klient ponosi koszty odesłania do nas przesyłki. Nie przyjmujemy paczek przysłanych w formie przesyłek za pobraniem.

6. Towar przyjęty do reklamacji zostanie wymieniony na identyczny lub inny uzgodniony z Klientem. W takim wypadku firma ponosi koszt wysyłki niewadliwego towaru do Klienta.

7. Podstawą przyjęcia reklamacji jest oryginał dowodu zakupu (faktura VAT wystawiona przez sklep) oraz protokół reklamacyjny (w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie).

8. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

9. Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z kontaktowym numerem telefonu lub adresem mailowym.

10. Reklamacji nie będą podlegać jakiekolwiek przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (np. rozdarcia, przecięcia) oraz uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę Państwa danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn.29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz innych ustaw wymienionych w treści niniejszego regulaminu.

2. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt:

slowo@slowo-daje.pl, 603360390

3. Korzystanie ze sklepu internetowego www.slowo-daje.pl jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zapraszamy do naszej stacjonarnej księgarnio-kawiarni "Słowo daje" na warszawskim Ursynowie. Adres: Pasaż Ursynowski 9/u3. Czekamy na Was przez siedem dni w tygodniu od 10.00 do 19.00